a
d
b
 
 
אודותינו

שיוויתי יהוה לנגדי תמיד (נעמי באב"ד 05-05-13)(0)
שיוויתי יהוה לנגדי תמיד

אתה ניצב למולי
כמראה
כאספקלריה מאירה
... מזככת
מצלילה.
והיא לוחשת
שאני דומה לך
שהרי בצלמך אני
בדמותך
אתה שלי
ואני שלך

לא יכולה לברוח
לא מצליחה גם
להעלימך
או לנוס מפניך
בבהלה
עוצמתך לופתת
עוטפת
במלוא עזותה.
אדירותה.

אתה למולי
לנגדי
אתי
בשבילי.
תמיד.
הוסף תגובה

יש הרבה בלבולים ...בכול הנוגע ל"גילגולים" (עמי באב"ד 02-05-13)(0)
יש הרבה בלבולים בכול הנוגע ל....גלגולים...

אנשים רבים רואים בגלגולים שלנו מעין "עונש" ואומרים ....ברוך השם. זה הגלגול האחרון שלי.
אני רוצה להביא בפניכם פן אחר של הגלגולים ....שאולי לא חשבתם עליו....שאתם אולי באים לכאן כדי לעשות שליחות? מה דעתכם? .....כמו שנוסעים מטעם משרד החוץ לשרת למשל ....באירופה או בקנדה. אז זה עונש?

מהשיח שהיה לנו עם יהוה לשולה ישראלי היקרה ועוד ידיד נוסף ....תוודעו כאן אולי לפן נוסף, שאולי לא חשבתם עליו.....שאינו עונש חלילה.....סיבה נוספת לשהייתנו כאן עלי אדמות.

נעמי שואלת את יהוה:

האם תוכל לפרט על עבודתנו המשותפת, שולה נמרוד ואני , כאן על פני כדור הארץ?

תשובת יהוה:

ראשית עליכם לדעת כי חיבורים רבים לכם במחולות של חיים רבים שנטלתם עליכם לעשות בשיתוף פעולה מאציל על סובביכם.
לא בכול שיתוף פעולה ויצירה משותפת נפגשתם במעש של פנים אל פנים ובגוף מולבש כעשייה וחוויה. משמע, הייתם במצב של כוחות גדולים, עליונים ותורמים בכוח של התכוונות בלבד שיוצרים איזון תקופתי.
מעשי יצירה בעידנים משותפים. ועל כול זאת מודה אני.

אך אתם במקום של מודע מבקשים לדעת איפה לכם המעש המשותף בממלכת האדם. והרי תשובתי:
הייתם יחדיו בבריאה 4
בבריאה 5, בריאה 6,
והיום הנכם בבריאה 7.
בבריאה 7 שיתפתם פעולה 16 פעמים.

לא אבוא ואציין את כול ה-16. כי אין בה טעם. אך אציין כאן 3 חשובות.
התנדבתם להיות כאדם עתיק יומין אך בעל תבונה מודעת שכלית ראשונית בהנהגה חשובה בשלוש יבשות שהיום אתם מכנים אותן:
1. אמריקה הצפונית.
2. אסיה – מזרח רחוק
3. אזור הקדושה, אזור ארץ ישראל של היום,
אסיה הקטנה.

כוח המחשבות שלכם הזרים באון עבודה של הפעמת אנרגיה בכוחות יישומיים של הרוח עם החומר.
למעשה אתם כחלוצים ועובדים כשנאים בזאת, עוד ממקור נשמתכם.
ובזאת נתנה לי ההזדמנות להביא למודע שלכם היום.

עצם הנוכחות בהימצאותכם בחומר משמע בגוף. כבר נעשית העבודה. יחד עם זאת הלבשתי עליכם השליחות שנטלתם מתוך רצונכם במפגשים הבאים לעשות.

למשל: כשידעתי שיש עלי ליצור בבריאה זו 7 במספר של האדם קבוצה מובילה שתהיה בראש התדר המוביל עלי אדמות בארץ, אתם הסכמתם להיות המובילים בזאת.
למרות שידעה נשמתכם מן המקור, שיהיה עליה לפצח התנגדות. בנחישות – נטלתם המשימה.

נמרוד: שימו לב לקשר בין נחש-נחישות. נחש צריך חיכוך עם סלעים כדי להשיל עורו.

יהוה: ועל כול זאת מודה אני לכם.

הלבשתם בראש החץ שהנכם את היכולת להבקיע הקושי כחוד החנית או כחום המרכך וממיס.
נעמי: אני אישית מעדיפה : כחום המרכך וממיס. פחות נעים לי עם חוד החנית.

יהוה: שמח שהביטוי האחרון אהוב עליך,

ואתם בראש מעייניי ניצבים תמיד בכול אשר הנכם להיות עושים במלאכה.
הייתם בשבילי, בשבילכם במערכות רבות נוספות, כמו בכול מצב כמעט של אובדן של עם. אספתם השברים, וקוממתם אותו בכול פעם מחדש. זהו תפקידכם לעשות, ועל כול זאת סומך אני בכם עד מאוד.

ורוצה אני להסביר לכם ולמעשה אפילו להזכיר לכם כי נשמתכם יודעת זאת בחלקים הלא מוסתרים שלה, כי מחוברים המה אלי.
אסביר לכם שכול פעם, שלכאורה, מתפורר לו עמי, לכאורה, הוא מתפורר, ואני יוצר התפוררויות אלה, מביא אני, לכאורה, לכלות העם, אל קצה המפל, ואז שולח אני את שליחיי, אתם, להיות אוספי הרסיסים ומקימים מחדש.

כי מן המפולת אני מתגבר. אני לומד ומלמד עצמי. להיות מחושל יותר, פורה יותר, מואר יותר, נחוש יותר, אוהב יותר, חומל יותר וסולח יותר.
זהו השיעור שלי.
זהו התיקון שלי.
ואתם התנדבתם לעזור לי בזאת. ועל כן גאה בכם ומודה לכם כי העשייה שלכם באה ממקור האהבה הטהורה שהנני. מתוך ליבת הליבות, ליבת ליבות יקומי. זהו תדר הבריאה שאני. תודה רבה לכם
אני יהוה.

כ"ד אדר תשס"ו
24.3.06

הוסף תגובה

מאגלי האושר הקטנים .. .... (נעמי באב"ד 02-05-13)(3)
מאגלי האושר הקטנים
אני יוצרת יום יום
מחרוזת פנינים.
שוזרת אותה סביב צווארי
וחווה אז את הרטטים
המזהירים ומאשירים את
נתיבי דרכי ויומי.

וכאשר תגיע שעתי
להחזיר רוחי
לבוראי
אסיר את מחרוזת האושר
מעל צווארי
ואגיש לו אותה לאהובי
כשי חי תוסס ורענן
בעת חידוש הנדרים.

הוסף תגובה
בבנק כדור הארץ (נעמי באב"ד 03-05-13)
בבנק כדור הארץ

בבנק כדור הארץ
פתחתי חשבון 'עובר ושב'
כי אתם הרי יודעים
שאני רק 'עוברת' כאן
יוצרת חוגגת
נוטעת קוצרת
ומתכוונת 'לשוב'
כאשר יגיע הזמן
...
לכן
בבנק כדור הארץ
פתחתי
חשבון 'עובר ושב'
שמתאים ונוגע
לכול אדם.
הוסף תגובה
אני מתארת לעצמיקיים "חשבון בנק" שאינו חופף (ברוך השם) את חשבון הבנק הפיננסי.חשבון "רוחני" שבו מי יודע מה? אולי המעשים הטובים, סך כל ההתנסויות וכל "השיעורים"? משהו כזה, אני מניחה.חשבון שיש בו הרבה אהבה וידידות,חיבה ועזרה.
הוסף תגובה
פשוט חשבתי חגיתי.... (נעמי באב"ד 06-05-13)
שאנחנו רק זמנית כאן ומשום כך מן הראוי שנדע להבחין בין עיקר לטפל.
אנחנו באים והולכים, עוברים ושבים, וכמו שבכל לילה אני עושה מעין חשבון נפש של היום שחלף נראה לי שגם אנחנו ברגע ששבים בוחנים מה היה שווה בעשייה שלנו ועל מה סתם בזבזנו אנרגיות מיותרות....אזי בגיחה הבאה שלנו כבר לומדים מהנסיון.כך אני מקווה.


הוסף תגובה

אם מתבוננים במעשי האל מה רואים? (נעמי באב"ד 29-04-13)(3)
אני מתבוננת במעשיה של האלוהות המכוונת....

ומה אני רואה?

אני רואה אותה מעודדת את המדענים לעסוק בהנדסה ביולוגית, מעוררת אותם ליצור אנשים ביונים המשלבים חלקים אורגניים ולא אורגניים בתוכם, וגם דוחקת בהם לפתח חלקים לא אורגנים כמו תוכנות מחשבים, ווירוסים, שיכולים להגיע לעצמאות אבולוציונית משלהם. מדע בדיוני יקיריי, שהופך למציאות לא בדיונית בכאן ובעכשיו. וזו רק התחלה.....
...
אך בד בבד עם כול ההתפתחות... המדעית האדירה והמואצת הם מאיצים גם בנו, אנשי תנועות האור, להתפתח רוחנית כדי ששני הרחובות המקבילים האלה של מדע וטכנולוגיה מצד אחד והרוחניות מצד שני....ייפגשו ביום מן הימים.
היום הם צועדים בנפרד. בשבילים שאינם נפגשים עדין.
וזו שליחותנו ליצור את המפגש המאחד.

עולם כזה שבו האדם משחק אלוהים ויוצר כראות נפשו ללא אבחנה, ללא מעצורים, מתוך חופש מלא יש בו קסם ותחושת כוח שגם השמים אינם הגבול, אך הסכנה היא ששוב ישתלטו כאן על פני כדור הארץ אלוהויות חסרות אחריות ונעדרות רסן ....אלוהויות חזקות עצומות שיצמחו מהאדמה הזאת ולא מכוכבים רחוקים.....אלוהויות שאינן רוחניות.....אלוהויות שהן מנצלות, משעבדות, כוחניות והרסניות ....לכן אחיי ואחיותיי היקרים העבודה שלנו כאן בכדור הארץ היא מלאכת קודש. והיא כל כך חשובה שפשוט איננו מסוגלים אפילו להבין את מלוא עוצמתה.

וזאת הסיבה יקרים לכך שישויות האור , יהוה, רבי המלאכים, ומועצות החכמים ביקום מקדישים לנו מאונם מרצם ותשומת ליבם .....כי גם הם מודעים לכך שהגולם יכול לגבור על יוצרו.... ומשום כך אחים אהובים.....ההיכל שעלינו להקים הוא כה חשוב.....כי הוא אמור לשמש כמגדלור ....כמצפן....כדי שהאדם האלוהי המתפתח יידע שקוד החיים כאן עלי אדמות הוא אהבה...חמלה....שוויון ואחדות.....לא משנה כמה מוכשר הוא וכמה עצומים וגדולים הדברים שהוא מסוגל לעשות.

אדם העל שנוצר ומתהווה עכשיו ראשית כול ותחילה כול עליו להיות טוב. ענו. חומל. אוהב ומודע לכך שהרוח אחת היא ומחברת את כולנו. שכולנו בני אלוהים.See More

הוסף תגובה
מתרחשים גילויים רבים,אשר באים לטובת האנושות,אך יכולים בשנייה גם ללכת כנגדה. מה שנקרא ברכה וקללה באותו העניין. מאד חשוב לדעתי, להיות פקוחי עיניים ולבב כדי להמשיך להתכוונן לטוב ,ולהבחין בין טוב ורע.
היכל בהחלט יכול להועיל ולהוסיף ע"י כך שיזכיר ויאיר את הדרך.
הבנתי שישנם עניינים טכניים ועניינים כספיים אשר אמורים להפתר בקשר לכך.מאחלת ומייחלת להקמת ההיכל ולהמשך הדרך המכוונת גבוה. באהבה
הוסף תגובה
עם כול גלי החידושים וההמצאות שמציפים אותנו כמעין צונאמי טכנולוגי עלינו לעמוד דורכים וערניים ולבחון מה טוב ונכון לנו ומה מזיק.
הכול משתנה במהירות ולא כול חידוש אכן בריא לנו.

אשמח לשוחח אתך על פה או בפורום "על העניינים הטכניים והכספיים שאמורים להיפתר"....למה את מתכוונת המשוררת?

ואכן ההיכל יעמוד כמגדלור וישדר למה שחשבנו שאינו אפשרי אכן הוא אפשרי.
וגם ישורר שכול ההשגים במדע ובטכנולוגיה אינם יכולים לספק .....את הרוח.
וההיכל הוא עמוד האש והאור של הרוח.
הוסף תגובה
הענינים הטכניים ם למשל העובדה שאין עדיין שטח חוקי ורשמי שהוא של השושנה, צריך לרשום קודם ולשלם.
הענינים הכספיים הם כמה מליוני דולרים אשר יממנו את הקמת ההיכל. לזה התכוונתי.מייחלת שיקום מליונר אשר יתרום באהבה למען המטרה הנעלה הזאת.
שבת שלום.
הוסף תגובה

רק עכשיו אני קולטת...מה צפון בצפון ...אחרי 40 שנה (נעמי באב"ד 27-04-13)(4)
רק עכשיו אני מתחילה להבין מה צפון לנו בצפון, מהו הצופן שנחקק כאן.
ושאלתי היא מה אתם חושבים? מהו הצפון בצפון?
הוסף תגובה
יש לי חמודה הרבה רעיונות לצופן הצפון ..... (שולה אנטוניה וארנון 27-04-13)
יש לי חמודה הרבה רעיונות לצופן הצפון בצפון! למשל כמובן המצפן, או המצפון (=שהם זהים!, המצפן מכוון את המצפון). או מהו הצפוי? או הציפוי? או מהו הפיצוי? ואפשר גם לארוג את הכל לבגד תודעתי אחד! ועוד ועוד. ואני על אותו הרעיון תהיתי מהו הגליל? מה משמעו של גליל?


.אנטוניה וארנון סלנייט נעמי יקרה מעניין.... לאחר 40 יום ולילה ירד משה מן ההר ונח מצא יבשה... ואת יקרה בפתחו של יום לאחר 40 שנה, מגלה בצפון צופן צפוני... אנו סקרנים לתובנות שירדו מהר חבקוק? אל חוקוק... והגיג נוסף שחלף בנו הינו שמות הנזכרים הנ"ל האות הראשונה הינה מאותיות מנצפ"ך, רק שכאן הם בפתיחה ולא בסיום ועל כן עמם בשורה... שבת שלום אורה וברכה...הוסף תגובה
שוליר יקרה נתחיל מהסוף..... (נעמי, אנטוניה וארנון ,שול 27-04-13)
דווקא מהגליל. בשבילי גליל מרמז על גילוי, התגלות. כמו מגילה מגוללת שהמשמעויות מתגלות בה אט אט. כששלמה קיבל את המגילה גם נכתב בה: והמגילה בגליל האור תדבר. באור המתגלה לאיטו. לגבי הצפון אנטוניה וארנון יקרים ....הבה ונחכה....תראו מה תקבלו גם אתם....אך אני כבר מבטיחה שכדאי כדאי לנסות ולגלות....


נעמי:
אכן שולה יקרה ....המצפן הוא בהחלט אחד מעלי הכותרת של הצפון....ונכון שיש להסיר המון כיסויים וציפויים....וגם ארמוז על הזוהר הצפוני....מרמז משהו?


אנטוניה וארנון סלנייט:

תודה נעמי על הרמז הגדול... הזוהר הצפוני: ספר הזוהר- אור יצא מצפון והינו מוצפן ומקודד בחיווטי אור לעילוי נפש רוח נשמה ועל כן הינו גם מצפן לבחירות הרוחניות והגשמיות שאנו עושים לתכליתו של קיום נשמתי על הדעת והחיים... משפט שנחרט בנו מספר הזוהר הינו

שולה ישראלי

כן נעמי יקרה, הגליל אמנם גילוי /גילגול/ מגילה מגוללת והכי אהבתי: " והמגילה בגליל האור תדבר!" מפני שכשבררתי לעצמי, הגעתי להבנה שגליל הינו טורוס! משמע הטורוס הינו מערבולת ספירלית / אפשר לומר הליבה או המעיין! צורתו ספירלית. משמע למשל המגילות המגולגלות


נעמי:
אכן כך שולה אנטוניה וארנון היקרים. הכול נכון ...הכול נוגע....אך מכיוון שיש לנו מפגש ב-18 למאי של האקדמיה....כך בלי נדר אציג זאת שם ולאחר מכן נעלה בפורום.....רק אומר שיהוה הבטיח לנו בתקשור שחקק את בבואתו באזור
ואיזה בבואה חקק באזור הצפון? בבואה מיוחדת במינה....שהיא למעשה תמצית התמצית של קודש ישראל. אז נחיה כולנו ונראה....תודה לכם אהובים אל ההתייחסות והנסיון לפענח....וכנראה מה שנפענח ביחד....זה רק קצה הקרחון....

הוסף תגובה
לידיעת השושנים בפורום (נעמי באב"ד 27-04-13)
השיח שלעיל התנהל בפייס בוק של השושנה.
העתקתי אותו עבורכם יקרים
הוסף תגובה
המשך השיח (אנטוניה, שולה, נעמי 30-04-13)
נעמי יקרה תודה... בהמשך לצפנת פענח האם יש קשר לחוקוק ונחל עמוד, פקיעין והמעיין? או שנסתפק עד כאן ונחכה לאחר המפגש???


אנטוניה וארנון סלנייט

שולה היקרה את נהדרת תודה על השיתוף מרנין הלב בפעימת האל והאדם...


שולה ישראלי

נפלא אהובים,

..אנטוניה וארנון סלנייט

חיבוק לך אהובה... שבוע מואר ומרנין השמחה שבלב...

נעמי

לשאלתכם אהובים אנטוניה וארנון על הקשר בין חוקוק נחל עמוד והמעיין....ובכן מעיין חוקוק מחובר לבאר מרים שבכנרת כמו המקווה של האר"י בצפת. ונוצר כך מעין משולש. באר מרים, המקווה בצפת ומעיין חוקוק. והראו לי איך האר"י הקדוש חיבר בין הפן הזכרי של באר מרים והנקבי....במעין חוקוק האנרגיה הנשית במקווה האר"י בצפת האנרגיה הגברית......אך עוד בתקופה קדומה יותר אהובנו היקר ישוע ....שנמסר לשולה ולי שהיינו מתלמידותיו.....היינו כאן יחד בנחל עמוד ....והכול מתקשר למה שסיפרתי לכם ....מה כל כך מיוחד במקום הזה...הוא מיוחד לא משום שישוע היה כאן.....אלא משום שהוא מיוחד ישוע הביא אותנו לכאן.....ורק עכשיו אני למעשה קולטת....ואת המיוחדות הזאת....כנראה זה רק מעט ממה שהוא באמת....כי הצינור שלי לא תמיד מסוגל להכיל הכול....זקוק לניצוצות....בקטנה...בכפית ולא בצרורות כאלה שהגוף אינו מסוגל לעמוד בהם.....כך שנחל עמוד .....עלינו ללמוד לעמוד באור העצום הזה....ולעשות מה שאתם שרים....יקרים....נחל-לחן.

אנטוניה וארנון סלנייט

נעמי יקרה... ריגשת אותנו בדברייך עוררת כל כך הרבה חיישנים בנו המקומות הארי ישוע ואליהו הם גם כן שילוש מאד חשוב ממקצת התיקשורים וההבנות שאנו קיבלנו תבורכי על זאת אהובה... אולי תהפכי את סיעור המוחות המלבב למתכונת שבועית קבועה...תודה... המשך יום ושבוע קסומים מוארים ומאתגרים... אהבה וחיבוק לך

נעמי
תודה לכם אהובים...אגב פקיעין....לא במקרה נבחר המקום ....משהו חדש בקע-נפקע בפקיעין....ספר הזוהר....הכול עדין במצב של ניצה, נביטה, . מהם 2000 שנה מאז ישוע? מהם 500 שנה מאז האר"י? כאשר האלוהות מכשירה את המקום המוצפן הזה שינבט יבקיע יפציע ...ולנו הזכות לשאת את דגלו ....ולדעתו....ולהיות החוליה הממשיכה את מעבר להפקעה, ניצה, נביטה .....אל...


אנטוניה וארנון סלנייט

אמן ואמן נעמי את כפל כפליים מרגשת אותנו כי פקיעין הינה כבית שני לנו... עבודה רבה עשינו שם... ורבה לנו עוד הדרך עם המקום ... גיריה אדירה גרמת לנו לשוב אליו במהרה... ותבורכי על כך... מנפלאות הסנכרון וההדהוד האלהי- נשמתי- קוונטי אשר קורה היום... את מהווה לנו כמאיץ חלקיקי אור אל תוך הזוהר הפנימי... תודה אהובה...
הוסף תגובה

נכתב עם קריצה בעין.... (נעמי באב"ד 26-04-13)(0)
נכתב עם קריצה בעין .....

אומרים על העם שלנו שהוא עצל
ואתם יודעים משום מה?
כי המציא לעצמו רק אל
... בעוד שכול העמים השכנים
וכול הלאומים שאנחנו מכירים
היו הרבה יותר חרוצים
הרבה יותר נחושים ויצירתיים
והמציאו לעצמם
משפחה ענפה של אלות ואלים
והרבה מאוד אלוהימים

לכן אני מגיעה למסקנה
שאנחנו עם מאוד מנימליסטי
"שהקטנות" "והצניעות" שלו באה לידי ביטוי
גם בפנים אחרות של החיים
הנה,
שימו לב
אחרי כל כך הרבה שנים
הבה ונאמר, שכמעט ארבעת אלפים
ועם כל מצוות הפרו ורבו
אמרו לי אתם
כמה מיליארדי ישראלים הצלחנו לייצר?
כמה מיליונים עצומים הצלחנו
להביא לעולם שנוכל בהם
להתגאות להתייהר ולהתפאר?

ממש ממש לא בליגה אחת עם ההודים והסינים
וגם לא עם שכנינו הערבים המוסלמים
כך שאולי לא תקבלו זאת מיד
ואולי תעכלו ותפנימו זאת
לאט לאט
הגעתי למסקנה האחת
שאנחנו כנראה עם
שבכול המובנים
פשוט מסתפק במועט!

הוסף תגובה

נתבקשנו לדחות את המפגש ל-18 במאי...הסבר בהמשך (צוות האקדמיה 25-04-13)(0)
שושנים יקרים

קיבלנו בקשות משושנינו האהובים לדחות את מפגש האקדמ-יה שאמור היה להתקיים השבת הקרובה למועד מאוחר יותר.
וקבענו אותו ל-18 במאי.

... כפי שאתם ודאי זוכרים היינו אמורים להיפגש תחילה ב-20 לאפריל
אך מכיוון שהפעילות הייתה משולבת ביצירה וציור בטבע, בגנים הקסומים של רותה, נאלצנו לדחות אותם בשל הגשם המבורך שירד באותו יום.

וכאשר החלטנו לדחות אותו בשבוע הסתבר ששושנים רבים כבר קבעו תוכניות למועד זה והפצירו שנדחה זאת למועד מאוחר יותר.
כך שקבענו ל-18 למאי ואנחנו מקווים שהפעם זה סופי.
כי שבוע לאחר מכן רותה נוסעת בשליחות לאירופה.
אנא רישמו זאת ביומנכם
היו ברוכים ושבת שלום ומבורכה לכולנו


הצוות המארגן
הוסף תגובה

דחיה המפגש של קבוצת דרך הלב ל-11.5.2013 (אליחי ורותי דנור 24-04-13)(1)
לאור הזזה של מפגש האקדמיה ליום שבת הקרוב 27.4.2013 אנחנו דוחים את המפגש
של קבוצת דרך הלב והוא יתקיים ב-11.5.2013 שעה 20.00

המפגש יהיה בביתנו, .
נושא המפגש:מסע עכשוי רוחני מפסח לשבועות.
מנחים אליחי ורותי.
הכתובת: כפר סבא סוקולוב 18 דירה 32 קומה 8.
בגלל בעיות חניה מוצע לחנות בחניה של הרכבת שליד רחוב סוקולוב
מרחק של כ-7 דקות ברגל.
נשמח לראות אותכם בצל קורתינו
אליחי ורותי דנור
הוסף תגובה
מפגש קבוצת מעגל דרך הלב (גדעון דנור 24-04-13)
בטעות רשמתי קבוצת דרך הלב הכוונה כמובן היא לקבוצת מעגל דרך הלב
הוסף תגובה

מה שאכתוב...לא מתוך כעס...צער...אולי (נעמי באב"ד 23-04-13)(0)
מה שאכתוב עכשיו ....אכתוב לא מתוך כעס ...רק צער...עצב אולי....

אין לי חלילה מאומה נגד החרדים בתוכנו. הם אחיי....הם בני עמי...וכמו לכל פלג בישראל גם להם תפקיד חשוב. הם עצם מעצמיי.

מה שכואב לי זה לא רק שלא רצו להשתתף בנטל הכללי במשך עשרות שנים, אלא שמעולם לא שמעתי אותם מודים ומברכים את היד שפירנסה אותם, האכילה, מימנה ותיחזקה אותם במשך שנים. שזה אתה ואני וכולנו במחנה החילוני. אתם יודעים מה? ואפיל...ו הייתי מוותרת על התודה....אך גם לא להוקיר גם לא להודות וכן לבזות? להשפיל? להתנשא ביהירות שאינה לה תקדים ושחר? להגיד שאנחנו גרועים מהגויים? לאמר על הבית היהודי של מפלגתו של בנט: זה בית של גויים?

זה נראה לי ממש מוגזם. ולכם לא נראה מוגזם? זה מזכיר לי את אותו ילד כפוי טובה שאמו משקיעה בו מחלב דמה והוא יורק לבאר ששותה ממנה.
זה... מה שלי אישית מפריע. היריקה הזאת.
אתה לא אומר תודה.....אתה לא מברך ומוקיר.....אני יכולה לחיות עם זה.....אך להשפיל את זולתך שמפיתו את אוכל? מכוסו אתה לוגם?
הוסף תגובה

ואם היו יורדים יותר גשמים. רוצים? (נעמי באב"ד 20-04-13)(1)
בכל פעם שאני מתבוננת בהרי הגליל בחודשים מאי עד נובמבר אני רואה חום בעינים.
וכול כך מתגעגעת לירוק הצובע אותם בחודשי החורף.
ותמיד נזכרת באיתקה שבארה"ב שירוקה כל השנה....באירלנד ...סקוטלנד הגשומה, ושואלת את האל הטוב ....מדוע לא גם בארץ ישראל?

חלילה שלא תחשבו לרגע שאני מבקשת גשמים בכל ימות השנה.....ממש לא. אך מפעם לפעם מעין גיחה כזאת של ממטרים כמו באפריל השנה....איזה טפטוף וזרזיף במאי.....וכמו למשל באוונסטון שבארה"ב שבליתי בה 17 שנים מחיי .....תארו לכם יום חמסיני שרבי כזה....הכול עוטה אבק....אובך באוונסטון....והנה למחרת כמו באורח פלא באמצע אוגוסט החם והלח היוקד והבוער כתנור....לפתע הוא מתחיל לרדת ....הגשם....ליום אחד....מנקה מקלח את האדמה ואותנו, מרווה את העצים הדשא והפרחים, ואתה יוצא החוצה ונושם אוויר רענן טרי מחייה נפשות.

משהו מעין זה אני גם מייחלת שיקרה כאן. שפתאום ביום קיצי ולוהט החורך את הנשמה והגוף ירדו טיפות הגשם הגואלות ויטהרו את האוויר המחניק והיבש.

רק שלא תחשבו אתם ואלוהים שאני מבקשת חלילה לשנות או לפגוע בעונות השנה. לא. ממש לא. חורף הוא חורף . קיץ הוא קיץ. אך הנה הדיל....הנה העיסקה שאני מציעה לאדון עולם.....למלך המלכים הקב"ה.....שכמו שבחורף ישנם כמה ימים יפים של שמש......וזה לא פוגע חלילה מייחודיותו של החורף.....וכמו שבחורף הסגרירי והקודר והמקסים פתאום נדלק האור בשמים.....אז אני מציעה שגם בקיץ וגם באביב יהיו מידי פעם לפעם מן פתאום כזה. מין לפתע שבו יופיעו יום אחד או מקסימום יומים של ימים גשומים שהם מחיים ומגוונים את החיים. מוריקים את האדמה, מפיחים רוח חיים בכול תעוקת החום שלעיתים מאוד קשה ומכבידה. ואפילו אגדיל ואומר: שהיא ממש בלתי נסבלת.

אני אישית מתפללת לכך כבר ימים חודשים ושנים. והנה....אפריל הפעם כמו ענה אמן לתפילותיי. אך אני מרגישה שעלינו להגיש בקשה כללית יותר, רבת אנשים יותר....בהתחלה חשבתי על עצומה וירדתי ממנה. אני לא עושה עצומות לאלוהים הטוב שלי. אני פשוט מבקשת. מפצירה. מתפללת. מייחלת ובדרך כלל נענית.

אבל ההשפעה לדעתי תהיה הרבה יותר גדולה ורבת תוחלת אם גם אתם בהמוניכם תצטרפו לבקשה הזו שבה כולנו נצא מורווחים. כמו שבאמריקה אומרים:
win win situation
מצב שבו כולנו מרוויחים ואין מפסידים.

אנחנו מרוויחים. האדמה מרוויחיה. יש חיסכון בהשקייה. הרי כבר נאמר שחבל על כל טיפה. פעם מכיוון שלא היו מים. היום כי המים הרבה יותר יקרים. האוויר....גם הוא ירוויח יהיה נקי צח וזך בימות החמה היוקדים.....וגם אתה אלוהים תרוויח. ואם אתה שואל איך אתה תרוויח....אני אענה לך.. כי מה רוצה האבא? למה מייחל האב של כול הילדים? האם אינו משתוקק וכמהה לראות את בניו ובנותיו שמחים?

אז אנא בבקשה ממך....האל אלוהים....הרבה לנו גשמי ברכה במשך כול ימות השנה...כמה שצריך....כדי לא לפגוע חלילה בחקלאים....רק כתמי גשם....שתצבע לנו פה ושם.אנא....
הוסף תגובה
בתוכי גדל יהלום (נעמי באב"ד 22-04-13)
בתוכי גדל יהלום

בתוכי גדל יהלום
שמכיל את כ ו ל כ ם
צומח ומתחזק כל העת
... ומשתוקק וכמהה לדעתכם.

האם סיפרתי לכם
שכולכם חיים בתוכי
ולכן, ומשום כך
אני גם יודעת אותי?

מה שנפלא לגבי אותו יהלום
שהוא חזק כחלמיש וקשה כצור
שום רוח רעה אינו יכולה לנערו או לטלטלו
ומאידך הוא כל כך רך גמיש וחייכני
מוכן להתנסות כמעט בכול
לא להתקבע
לא לאסור.

יהלום שכזה יש רק בלב
עוד לא ראיתי כמותו בחנויות העדיים
והוא גם גדל ומתנמנם בתוככם.
יקרים ואהובים.
חפשו אותו
את היהלום שעוטף וחומל
בוכה וצוהל
ואת שירו הייחודי בחיוך ודמע
משורר ומחולל.
הוסף תגובה